środa, 31 grudnia 2014

Idzie nowe...

każdego dnia, ale teraz wyczuwamy to nowe z większą siła, wyczekujemy z większym zaangażowaniem i rozgrzanym do czerwoności sercem. Snujemy plany, marzymy, puszczamy wodze fantazji i ta ciekawość powoduje, że niemal skaczemy z nogi na nogę - co przyniesie nadchodzący rok? Jesteśmy wtedy jak dzieci, które czują, że tkwi w tym jakaś magia, coś niezwykłego. A tak naprawdę baaaardzo wiele zależy od nas samych. I w tym momencie roku chciałabym się przyłączyć do prostych życzeń obrazkowych ;)

- podróży małych i dużych,  z bliskimi albo w samotności! Cudownych spotkań z przyjaciółmi, być może na letnich piknikach w gąszczu traw, w lesie?- odlotów, być może takich o jakich skrycie marzycie- balonem?
może nocą, by niemożliwe stało się możliwe?
ale z całą pewnością w doskonałym towarzystwie!
I miłości w wielu odsłonach, smakach, do siebie, do innych, do świata


I pielęgnujcie w sobie swoją wyjątkowość, którą może niektórzy odbierają jako dziwność ;)
Tego wszystkiego życzy Lilu :)

A refleksje na temat mijającego roku - się pojawią niebawem!!!!!

5 komentarzy:

  1. Cudowne ! Takie życzenia to sama radość i magia. Dziękuję i życzę dokładnie tego samego ! Cieszmy się jak dzieci choćbyśmy już byli bardzo "za duzi" :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lilu- Esencjo zachwytu światem, naturą! To był piękny rok, w którym tak często cieszyłam się z wzajemnego strumienia współodczuwania, z kubka herbaty w towarzystwie stygnącego pieca :) Niech to będzie rok, któremu pomożemy być szczególnym :) <3!

    OdpowiedzUsuń