czwartek, 24 kwietnia 2014

Mandalove

Jeśli czasem Wam źle, smutno i nie znacie źródła swojego samopoczucia, albo kiedy Wam bardzo dobrze i chcecie to zapamiętać, zapisać w pamięci...Wtedy warto chwycić za farby, tusze, pędzle i piórka, albo nici i nitkę i podjąć próbę stworzenia mandali. Swojej osobistej, prywatnej mandali. Taki mały akt stworzenia pomaga, otwiera oczy, uświadamia co nieuświadomione...A poza tym daje niesamowitą radość, bo za pomocą różnych kolorów, form, wzorów można wyrazić to, co nam w duszy gra, co się w niej kryje. A potem możemy się przyjrzeć mandali i zrozumieć, na nowo odkryć,  albo po prostu się cieszyć! Polecam  Wam -  stwórzcie swoją mandalę - wymalujcie siebie :) Dajcie się porwać !

A to mandale, które powstały w ostatnim czasie :


9 komentarzy:

 1. Kornelio, jakież mogłyby być Twoje mandale, jak nie: piękne, złożone, wielowymiarowe, kolorowe, pełne treści?:) Jak bieszczadzkie połoniny nam Ciebie zwrócą, zrób nam, proszę, warsztaty- może gdzieś w plenerze, niekoniecznie, daleko od domu- MANDALOVE!
  ps. cieszę się, że blogujesz dla nas wrażliwie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. :) Agnieszko z dziką przyjemnością zorganizuję takie warsztaty mandalove, bo są oddechem, wypuszczeniem ciężkiego powietrza, które za mocno nas przyciąga do ziemi, a tu człowiek też ptak i chce się poczuć lekko, wolno, swobodnie... :)
  p.s. dziękuję, że wspierasz mnie w tym uczeniu się ...blogowania! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kornelio, jestem GOTOWA! Czytając ten komentarz, nabrałam głębiej powietrza w płuca :) Czekam, wspieram, jestem <3

   Usuń
 3. Ciągle i bez ustanku zachwycam się Twoimi mandalami ! Kolorami, formami i pozytywną energią, którą niosą :) Są niesamowite ! Uwielbiam to co robisz i piszesz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję <3 naprawdę bardzo się me serce raduje, kiedy komuś te mandale dają COŚ. Dostałam właśnie zastrzyk motywacji, energii i radości i za to Wam, Tobie Misiuro i Tobie Kokka szalenie dziękuję!!! A od kilku dni tworzą się nowe - niemandalove, ale mam nadzieję równie pozytywne - obrazki malowane igłą i kolorowymi nićmi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Są nieprzytomnie piękne! Jak barwne mozaiki... miód dla moich oczu, przepiękna feeria barw <3 A ten 5 od góry - poezja!
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci Agato :) naprawdę bardzo miło to 'słyszeć'. Tak mi się nitka z igłą układają...sama nawet nie wiem kiedy ;)

   Uściski!

   Usuń
 6. Piękne wzory! Bardzo orientalne i energetyzujące.... pracochłonne ;)

  OdpowiedzUsuń